• AustriaCity Break, Ski, Parc de distractii, Shopping
  • UngariaStatiuni Balneo, Budapesta, Balaton, Hajduszobozlo!
  • BulgariaVacante avantajoase la munte sau la mare, reduceri Early Booking, platesti 6 si stai 7 nopti, Oferte Speciale
  • GreciaHoteluri, Vile si Apartamente pe Grecia continentala si insulara. Tot ce iti doresti intr-o singura destinatie!
  • CroatiaVacante perfecte, peisaje frumoase, culori incredibile si relaxare!
  • SloveniaVacante pentru iubitorii sportului - o destinatie frumoasa in orice anotimp.
  • MuntenegruLitoral si munte intr-o singura destinatie.
  • RomaniaE timpul sa ne redescoperim tara: statiuni montane, litoral, delta, manastiri, statiuni balneo, orase si peisaje superbe.
Austria1 Ungaria2 Bulgaria3 Grecia4 Croatia5 Slovenia6 Muntenegru7 Romania8
 
HOME PAGE
 

Hotel EDEN 3* - HALKIDIKI KASSANDRA, Grecia

Hotel EDEN 3*

 

Eden, cu vedere la grădină, este situat în centrul orașului Afytos. Construit în 1994, locul a fost complet renovat în 2008. Beneficiați de o seif, bancomat și lift.
Proprietatea este așezată la aproximativ 6 km de stațiunea de echitație Cavalo. Oaspeții pot vizita cu ușurință magazinul Maria - Corner Shop sau Templul lui Ammon Zeus, care este la 30 de minute de mers pe jos.
Fiecare unitate de cazare este dotată cu climatizare individuală, un salon și o bucătărie. Aceste camere pentru nefumători au băi cu cadă, duș și uscător de păr.
Eden are un mic restaurant cu mâncare delicioasă. Barul-cafenea are o terasă și Wi-Fi pentru a vă bucura de șederea dvs. la hotel. Christos și Tabepna se află la aproximativ 5 minute de mers pe jos.
Cel mai apropiat aeroport este Macedonia International, care se află la aproximativ 65 km de hotel.
Hotelul are transferuri de la aeroport, spălătorie și serviciu de turndown, oferind și mașini de închiriat.
Printre alte facilități, această proprietate oferă o piscină în aer liber. Eden are, de asemenea, o piscină sezonieră în aer liber și o terasă.

Hotel Eden este situat în centrul orașului Afytos. Construit în 1994, acesta a fost complet renovat în 2008. Aici beneficiați de casa de valori, bancomat și lift. Oaspeții pot vizita cu ușurință magazinul Maria - Corner Shop sau Templul Zeului Ammon, care este la 30 de minute de mers pe jos. Fiecare unitate de cazare este dotată cu climatizare individuală, un salon și o bucătărie. Camerele au băi cu cadă, duș și uscător de păr. Hotel Eden are un mic restaurant cu mâncare delicioasă. Cafebarul are o terasă și Wi-Fi. Taverna Christos se află la aproximativ 5 minute de mers pe jos.Printre alte facilități, această proprietate oferă o piscină în aer liber și o terasă.


Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel EDEN3*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA

Tarifele sunt in EUR/camera/noapte - MIC DEJUN / FARA MASA
Hotel EDEN 3**01.05-31.05.202001.06-30.06.2020
01.09-13.09.2020
01.07-13.07.202014.07-31.07.202001.08-31.08.202014.09-30.09.2020
Camera Dubla / Fara masa527181849962
Camera Dubla / Mic Dejun6281909610871
Camera Tripla / Fara masa7110710410711898
Camera Tripla / Mic Dejun84121118121132111
Camera Cvadrupla / Fara masa84112112118124104
Camera Cvadrupla / Mic Dejun104130133135140121
Maisonette / Fara masa96118118124126108
Maisonette / Mic Dejun112135137140146126

Adresa: Afithos – Kassandra, Halkidiki, Grecia. 

Imaginile prezentate aici ofera o impresie generala a hotelului. Facilitatile pot fi putin diferite fata de aceste exemple, precum si denumirea tipului de camere. 

Distantele afisate in descrierea hotelului / vilei sunt aproximative cu o toleranta oarecare ±.

OKT



Rezerva Hotel

REZERVARI ONLINE

Cauta Hotel/Statiune:
 
Abonare Newsletter

Inscrie-te aici!

* camp obligatoriu

GRECIA VARA 2020
Hotel
Grand Beach 3*
de la 48 Eur/pers/noapte
Mic Dejun
Hotel
Aethria 3*
de la 27 Eur/pers/noapte
Mic Dejun
Hotel
Potos 3*
de la 22 Eur/pers/noapte
Mic Dejun
ApartHotel
Ntinas Filoxenia 3Keys
de la 27 Eur/pers/noapte
Demipensiune
Hotel
Korina 2*+
de la 27 Eur/pers/noapte
Mic Dejun
 
Home | Harti Grecia | Contact
 
Site Protectia Consumatorului: | www.anpc.gov.ro| Copyright 2017 © SC ALTOURSL SRL | Termeni si conditii GDPR